Koncert kapeli PoPieronie promujący nowy krążek pn. „Wierni Korzeniom”

Folkową Kapelę PoPieronie od 2009 roku tworzy czworo młodych muzyków. Od dzieciństwa każdy z nich dorastał wśród tradycji i kultury Beskidu Żywieckiego, które towarzysząc im na co dzień, stały się elementami kształtującymi ich wrażliwość na muzykę regionu. Gdy drogi muzyków spotykały się, poznawali się wzajemnie, a owocna współpraca i rodząca się przyjaźń stały się przyczynkiem do podjęcia decyzji o utworzeniu zespołu, który znamy pod obecną nazwą. Łącząc swoje indywidualne pasje twórcze, tworzą unikalny styl gry inspirowanej muzyką głęboko zakorzenioną w ich góralskiej obyczajowości.

Promowana podczas koncertu płyta poświęcona będzie oryginalnym, nieraz zapomnianym, melodiom Beskidu Żywieckiego, w autorskim opracowaniu.

Program koncertu:

Koncert odbędzie się w hotelu Tycjan w Milówce 15 grudnia 2014

14:00 – rozpoczęcie koncertu;
14:15 – występ grupy śpiewaczej „Magurzanie”;
14:30 – występ kapeli PoPieronie wraz z projekcją teledysku promującego krążek;
16:00 – zakończenie.

WSTĘP WOLNY

Koncert w ramach projektu pn „Wierni korzeniom muzyki Beskidu Żywieckiego”, dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Ame­rykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundację Rozwoju. Na terenie Żywiecczyzny Program współ­finansuje firma Żywiec Zdrój S.A.

Plakat

Udostępnij na facebooku