Dni Otwarte Muzeum „Stara Chałupa” – 18-19 lipiec

Serdecznie zapraszamy do „Starej Chałupy” w najbliższy weekend (18 i 19 lipiec) na Dni Otwarte. W tych dniach od godz. 10.00 – 18.00 będzie można zwiedzić bezpłatnie wnętrze muzeum a ponadto od godz. 13.0o na terenie obiektu zaplanowaliśmy różne prezentacje, które będą namiastką tego jak kiedyś toczyło się codzienne życie na wsi. Mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów i będziemy mogli w miłej atmosferze spędzić ten czas.

Szanowni Państwo w Polsce nadal obowiązuje stan epidemii, dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który będzie obowiązywał podczas tych dwóch dni. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników będziemy prosić o zakrycie nosa i ust, dezynfekcję rąk oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Przy wejściu na teren muzeum będziemy prosić o wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Szczegółowy regulamin w załączniku, a na plakacie rozpiska poszczególnych dni 🙂 Zapraszamy 🙂

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w przebiegu imprezy.
Kolejność prezentacji przy muzeum może ulec zmianie

REGULAMIN IMPREZY PLENEROWEJ

Oświadczenie uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID (1)