Biblioteka Pedagogiczna w Milówce zaprasza do odwiedzin

Biblioteka Pedagogiczna dla Rodziców

Wielu rodziców nie wie o istnieniu biblioteki pedagogicznej w naszej Milówce, a jeżeli już wiedzą, to nie wszyscy mają świadomość, że służy ona nie tylko nauczycielom. Swoje drzwi mamy otwarte dla wszystkich zainteresowanych korzystaniem z naszych bogatych, różnorodnych zbiorów. Mamy zarówno publikacje naukowe w tym wysokospecjalistyczne, ale również książki beletrystyczne dla dorosłych oraz piękne, kolorowe, nowe książeczki dla dzieci i młodzieży.

   Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców dzieci od maluszka do nastolatka. Służymy fachową literaturą. Rodzic znajdzie u nas duży zbiór materiałów do praktycznej pracy z dzieckiem w domowym zaciszu. Będą to m. in zabawy paluszkowe, pomoce do pracy z różnymi problemami w tym z dysleksją, dysortografią, dysgrafią, zespołem Aspergera, z autyzmem, zaburzeniami mowy, emocji, koncentracji, problem depresji i wiele innych. Znajdą tu Państwo również pomoce do pracy z dzieckiem zdolnym, z pasją. 

  Bardzo cenimy rodziców wspomagających swoje dzieci w domu. To wielkie wyzwanie i wysiłek, który zaprocentuje w przyszłości. Rodzic może do nas przyjść, wskazać problem, poprosić o pomoc w zdobyciu potrzebnych informacji i materiałów.

  Serdecznie zapraszamy do naszej biblioteki, która znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej w Milówce.

Nasz adres:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku Białej Filia w Milówce

  1. Dworcowa 3

34-360 Milówka

http://www.pbw.bielsko.pl/

godz. otwarcia: pon. – pt  9.00 – 17.00

Pod poniższym linkiem prezentujemy zestawienie bibliograficzne ze zbiorów naszej Biblioteki przykładowych pozycji, które mogą być pomocne przy rozwiązywaniu Państwa problemów.

https://pbw.bielsko.pl/images/Filie/Milowka/BIBLIOGRAFIA/ksiazki_dla_rodzicow.pdf

Udostępnij na facebooku