Pomóżmy Góralom z Nowej Białej

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje.” – św. Jan Paweł II
?W myśl tej sentencji zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie poszkodowanych mieszkańców Nowej Białej na Podhalu, którzy ucierpieli w pożarze w dniu 19 czerwca br. w czasie którego spłonęło kilkadziesiąt gospodarstw domowych.
?Gminy Milówka, Rajcza i Ujsoły mając na względzie chęć pomocy, zorganizowały zbiórkę pieniężną dla poszkodowanych, w ramach międzygminnej akcji charytatywnej pn. „Pomóżmy Góralom”. Zbiórki pieniężne będą prowadzone podczas gminnych imprez kulturalnych, a także w wyznaczonych punktach.
❤️W naszej Gminie puszka znajduje się w Cukiernia Szarotka oraz w Gminny Ośrodek Kultury w Milówce
❤️ 15 sierpnia podczas Odpustu Góralskiego puszka będzie ustawiona na stoisku promocyjnym Milówki.
Akcja trwa do końca września.