Dożynki Gminne 6 września 2015

11.00 – Zbiórka uczestników dożynek przed remizą OSP w Milówce

11.30 – Uroczysta Msza Św. Dziękczynna w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Milówce wręczenie chleba, wręczenie darów i wieńców dożynkowych,

13.00 – Korowód dożynkowy ul. Dworcową i ul. Sportową w kierunku AMFITEATRU nad Sołą oficjalne rozpoczęcie uroczystości, prezentacja i Gminny Turniej KGW, CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA ( orkiestra, zespoły i kapele ludowe)

IMPREZY TOWARZYSZĄCE: wystawa płodów rolnych, kiermasz sztuki ludowej, atrakcje dla dzieci.

d2015

11.00 – Zbiórka uczestników dożynek przed remizą OSP w Milówce