29. Posiady Gawędziarskie oraz 31. Konkurs Gry na Unikatowych Instrumentach Ludowych i Śpiewu Tradycyjnego on-line

Organizatorzy i współorganizatorzy 29. Posiadów Gawędziarskich oraz 31. Konkursu Gry na Unikatowych Instrumentach Ludowych i Śpiewu Tradycyjnego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznej edycji, która – wyjątkowo – odbędzie się on-line, w dniach 30 września – 30 listopada 2020 r.

Zgłoszenia w formie nagrań będą ocenione przez Jury, zaś finaliści obu konkursów zostaną zaprezentowani podczas wirtualnego koncertu laureatów, w drugiej połowie listopada br.
Prosimy o dokonywanie nagrań w możliwie najwyższej rozdzielczości, za pomocą kamery, aparatu fotograficznego bądź smartfona.

Organizatorami 29. Posiadów Gawędziarskich oraz 31. Konkursu Gry na Unikatowych Instrumentach Ludowych i Śpiewu Tradycyjnego są: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej i Gminne Centrum Kultury Promocji Turystyki Radziechowy-Wieprz.
Współorganizatorami Konkursów są: Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni i Gminny Ośrodek Kultury w Milówce.

Regulamin i karty zgłoszenia do pobrania na stronie: http://www.rok.bielsko.pl/aktualnosci.php?id=496